Bugun...

Futbolda transfer dönemi hareketli geçti

Futbolda 2019-2020 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi tamamlanırken, Süper Lig ekipleri yıldız isimlerin de bulunduğu çok sayıda futbolcuyla kadrolarını güçlendirdi.
facebook-paylas
 Tarih: 04-09-2019 01:26:08  -   Güncelleme: 04-09-2019 02:10:08

Futbolda transfer dönemi hareketli geçti

Futbolda 17 Haziran'da başlayıp, dün gece tamamlanan 2019-2020 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi hareketli geçti.

 

Süper Lig ekipleri yıldız isimlerin de bulunduğu çok sayıda futbolcuyla kadrolarını güçlendirdi. Galatasaray'da Radamel Falcao, Fenerbahçe'de Luiz Gustavo, Beşiktaş'ta Muhammed Elneny ve Trabzonspor'da ise Daniel Sturridge ön plana çıkan isimler oldu.

 

 

- Galatasaray:

 

Gelenler: Radamel Falcao (Monaco), Mario Lemina (Southampton-kiralık), Florin Andone (Brighton-kiralık), Steven Nzonzi (Roma-kiralık), Emre Mor (Celta Vigo-kiralık), Christian Luyindama (Standard Liege), Ryan Babel (Fulham), Jean Michael Seri (Fulham-kiralık), Adem Büyük (BtcTurk Yeni Malatyaspor), Okan Kocuk (Bursaspor), Jimmy Durmaz (Toulouse), Taylan Antalyalı (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Şener Özbayraklı (Fenerbahçe), Valentine Ozornwafor (Enyimba).

 

Gidenler: Mbaye Diagne (Club Brugge-kiralık), Kostas Mitroglou (PSV Eindhoven-kiralık), İsmail Çipe ve Emirhan Civelek (Kayserispor-kiralık), Muğdat Çelik (Gazişehir Gaziantep), Fernando Reges (Sevilla), Sinan Gümüş (Genoa), Eren Derdiyok (Göztepe), Recep Gül (Westerlo-kiralık), Valentine Ozornwafor (Almeria-kiralık).

 

Kiralandıkları takıma dönenler: Henry Onyekuru (Everton), Badou Ndiaye (Stoke City), Semih Kaya (Sparta Prag).

 

- Fenerbahçe: 

 

Gelenler: Luiz Gustavo ve Adil Rami (Olympique Marsilya), Vedat Muric (Çaykur Rizespor), Max Kruse (Werder Bremen), Murat Sağlam (Wolfsburg II), Allahyar Sayyadmanesh (Esteghlal), Emre Belözoğlu ve Mevlüt Erdinç (Medipol Başakşehir), Altay Bayındır (MKE Ankaragücü), Yasir Subaşı (Ümraniyespor), Garry Rodrigues (El Ittihad-kiralık), Deniz Türüç (İstikbal Mobilya Kayserispor), Zanka (Huddersfield Town).

 

Kiralıktan dönenler: Ozan Tufan (Alanyaspor).

 

Gidenler: Eljif Elmas (Napoli), Diego Reyes (Tigres), Carlos Kameni (Sözleşmesi feshedildi), Mehmet Topal (Medipol Başakşehir), Roman Neustaedter (Dinamo Moskova), Martin Skrtel (Atalanta/Medipol Başakşehir), Tarık Çetin, Mahsun Çapkan, Burak Albayrak (Çaykur Rizespor), Yasir Subaşı (İstikbal Mobilya Kayserispor), Serhat Kot (MVV Maastricht), Şener Özbayraklı (Galatasaray), Roberto Soldado ve İsmail Köybaşı (Granada), Mathieu Valbuena (Olympiacos), Volkan Demirel (Futbolu bıraktı), Barış Alıcı, Oğuz Kağan Güçtekin (Çaykur Rizespor-kiralık), Berke Özer (Westerlo-kiralık), Michael Frey (Nürnberg-kiralık), Allahyar Sayyadmanesh (İstanbulspor-kiralık), Abdulcebrail Akbulut (Büyükşehir Belediye Erzurumspor-kiralık).

 

Kiralandıkları takıma dönenler: Andre Ayew (Swansea City), Yassine Benzia (Lille), İslam Slimani (Leicester City).

 

- Beşiktaş:

 

Gelenler: Muhammed Elneny (Arsenal-kiralık), Abdoulay Diaby (Sporting Lizbon-kiralık), Kevin N'Koudou (Tottenham), Pedro Miguel Braga Rebocho (Guingamp-kiralık), Victor Ruiz (Villarreal), Douglas Pereira dos Santos (Barcelona), Tyler Boyd (Vitoria Guimaraes), Adem Ljajic (Torino).

 

Kiralıktan dönenler: Umut Nayir (Bursaspor).

 

Gidenler: Ricardo Quaresma ve Mustafa Pektemek (Kasımpaşa), Gary Medel (Bologna), Nicolas Isimat-Mirin (Toulouse-kiralık), Aras Özbiliz (Sözleşmesi feshedildi), Adriano Correia (Atletico Paranaense), Gökhan Töre (BtcTurk Yeni Malatyaspor), Sedat Şahintürk (Yukatel Denizlispor-kiralık), Cyle Larin (Zulte Waregem- kiralık), Tolga Zengin (Sözleşmesi bitti).

 

Kiralandıkları takıma dönenler: Shinji Kagawa (Borussia Dortmund).

 

- Trabzonspor:

 

Gelenler: Daniel Sturridge (Liverpool), Caleb Ekuban (Leeds United), Gaston Campi (Estudiantes), Alexander Sörloth (Crystal Palace-kiralık), Erce Kardeşler, Atakan Gündüz ve Salih Kavrazlı (Altınordu), Ivanildo Fernandes (Sporting Lizbon-kiralık), Yusuf Sarı (Marsilya), Doğan Erdoğan (LASK Linz), Ahmet Canbaz (Werder Bremen), Fıratcan Üzüm (Eskişehirspor), Nemanja Andusic (Mladost Kakanj), Edgar Ie (Lille), John Obi Mikel (Middlesbrough), Taha Tunç (Pendikspor), Donis Avdijaj (Willem II).

 

Gidenler: Yusuf Yazıcı (Lille), Olcay Şahan, Hugo Rodallega (Yukatel Denizlispor), Hasan Batuhan Artarslan (Büyükşehir Belediye Erzurumspor), Semih Karadeniz (Kocaelispor), Vahid Amiri (Persepolis), Zargo Toure (Gençlerbirliği), Edgar Ie (Feyanord-kiralık), Nemanja Andusic (Balıkesirspor-kiralık), Luis Ibanez (sözleşmesi bitti).

 

 

 

 

Etiketler

  DİĞER SPOR Haberleri
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Sivasspor 7 3 1 3 12 7 12 +5
3 Trabzonspor 7 3 1 3 13 9 12 +4
4 Konyaspor 7 3 1 3 10 6 12 +4
5 Fenerbahçe 7 3 2 2 11 7 11 +4
6 İstanbul Başakşehir 7 3 2 2 12 9 11 +3
7 Antalyaspor 7 3 2 2 9 9 11 0
8 Gaziantep FK 7 3 2 2 12 13 11 -1
9 Yeni Malatyaspor 7 3 3 1 16 10 10 +6
10 Galatasaray 7 2 1 4 6 6 10 0
11 Göztepe 7 2 2 3 6 5 9 +1
12 Beşiktaş 7 2 3 2 10 12 8 -2
13 Denizlispor 7 2 3 2 6 8 8 -2
14 Çaykur Rizespor 7 2 3 2 6 11 8 -5
15 MKE Ankaragücü 7 2 3 2 6 11 8 -5
16 Kasımpaşa 7 2 4 1 7 11 7 -4
17 Gençlerbirliği 7 0 4 3 6 12 3 -6
18 Kayserispor 7 0 4 3 7 14 3 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Hatayspor 7 4 1 2 10 5 14 +5
3 Balıkesirspor 7 4 2 1 11 8 13 +3
4 Akhisarspor 7 4 2 1 9 6 13 +3
5 Fatih Karagümrük 7 3 1 3 12 8 12 +4
6 Altay 7 3 1 3 11 9 12 +2
7 Bursaspor 7 4 3 0 11 11 12 0
8 Keçiörengücü 7 2 0 5 5 3 11 +2
9 İstanbulspor 7 2 1 4 12 11 10 +1
10 BB Erzurumspor 7 3 3 1 7 7 10 0
11 Adana Demirspor 7 2 1 4 8 4 10 +4
12 Osmanlıspor FK 7 3 3 1 9 10 10 -1
13 Menemenspor 7 2 4 1 5 11 7 -6
14 Adanaspor 7 1 3 3 10 12 6 -2
15 Altınordu 7 1 4 2 8 9 5 -1
16 Giresunspor 7 1 4 2 6 13 5 -7
17 Boluspor 7 0 5 2 5 11 2 -6
18 Eskişehirspor 7 1 5 1 8 14 2 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 8 7 0 1 27 8 22 +19
2 Samsunspor 8 5 0 3 18 4 18 +14
3 Yeni Çorumspor 8 6 2 0 12 8 18 +4
4 Tarsus İdman Yurdu 8 5 3 0 9 10 15 -1
5 Afjet Afyonspor 8 4 2 2 14 7 14 +7
6 Zonguldak Kömürspor 8 4 2 2 10 5 14 +5
7 Sancaktepe Bld 8 4 4 0 16 8 12 +8
8 Sarıyer 8 3 2 3 6 7 12 -1
9 Pendikspor 8 3 3 2 8 7 11 +1
10 Hekimoğlu Trabzon 8 3 3 2 15 18 11 -3
11 İnegölspor 8 3 4 1 12 8 10 +4
12 Kırklarelispor 8 2 2 4 6 12 10 -6
13 Başkent Akademi FK 8 2 4 2 11 12 8 -1
14 Gümüşhanespor 8 2 5 1 9 13 7 -4
15 Amed Sportif 8 1 3 4 3 7 7 -4
16 1922 Konyaspor 8 2 6 0 7 15 6 -8
17 Hacettepe Spor 8 1 5 2 4 17 5 -13
18 Şanlıurfaspor 8 0 7 1 0 21 11 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Karaköprü Belediyespor 8 5 0 3 9 1 18 +8
2 Serik Belediyespor 8 5 1 2 16 9 17 +7
3 Artvin Hopaspor 8 4 0 4 12 6 16 +6
4 24 Erzincanspor 8 4 1 3 10 4 15 +6
5 Çatalcaspor 8 4 1 3 11 7 15 +4
6 Buca FK 8 4 3 1 11 10 13 +1
7 Şile Yıldızspor 8 3 3 2 6 5 11 +1
8 68 Aksaray Belediyespor 8 3 3 2 6 5 11 +1
9 Düzcespor 8 3 3 2 5 5 11 0
10 Çankaya FK 8 3 3 2 7 8 11 -1
11 Silivrispor 8 2 3 3 8 7 9 +1
12 Erzin Spor Kulübü 8 2 3 3 7 8 9 -1
13 Yeni Orduspor 8 1 1 6 2 3 9 -1
14 Kızılcabölükspor 8 2 3 3 9 13 9 -4
15 Sultanbeyli Bld. 8 1 3 4 4 7 7 -3
16 Yomraspor 8 1 4 3 3 8 6 -5
17 Tokatspor 8 0 6 2 5 12 2 -7
18 Manisaspor 8 0 6 2 3 16 4 -13
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Galatasaray vs Sivasspor
 19/10/2019 Antalyaspor vs Gençlerbirliği
 19/10/2019 İstanbul Başakşehir vs Göztepe
 19/10/2019 Trabzonspor vs Gaziantep FK
 19/10/2019 MKE Ankaragücü vs Beşiktaş
 20/10/2019 Kayserispor vs Kasımpaşa
 20/10/2019 Alanyaspor vs Çaykur Rizespor
 20/10/2019 Denizlispor vs Fenerbahçe
 21/10/2019 Konyaspor vs Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Akhisarspor vs Eskişehirspor
 19/10/2019 Hatayspor vs Adana Demirspor
 19/10/2019 Bursaspor vs Ümraniyespor
 19/10/2019 Menemenspor vs BB Erzurumspor
 20/10/2019 Keçiörengücü vs Balıkesirspor
 20/10/2019 Boluspor vs Giresunspor
 20/10/2019 Adanaspor vs İstanbulspor
 20/10/2019 Altınordu vs Altay
 21/10/2019 Fatih Karagümrük vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2019 Van Spor vs Sivas Belediyespor
 19/10/2019 Eyüpspor vs Ankara Demirspor
 19/10/2019 Tuzlaspor vs Bodrumspor
 20/10/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Ergene Velimeşe
 20/10/2019 Elazığspor vs Kahramanmaraşspor
 20/10/2019 Kastamonuspor 1966 vs Uşak Spor
 20/10/2019 Kırşehir Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 20/10/2019 Bandırmaspor vs Niğde Anadolu FK
 20/10/2019 Sakaryaspor vs Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2019 Çankaya FK vs Yomraspor
 19/10/2019 Silivrispor vs Artvin Hopaspor
 20/10/2019 Karaköprü Belediyespor vs Tokatspor
 20/10/2019 24 Erzincanspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 20/10/2019 Düzcespor vs Yeni Orduspor
 20/10/2019 Erzin Spor vs Çatalcaspor
 20/10/2019 Serik Belediyespor vs Sultanbeyli Bld.
 20/10/2019 Şile Yıldızspor vs Manisaspor
 20/10/2019 Buca FK vs Kızılcabölükspor
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI