SON DAKİKA

"cami saldırı" İLE İLGİLİ HABERLER

Almanya'da her iki günde bir camiye bombalı tehdit
Almanya'da bir ayda, Müslümanlar Merkez Konseyi camileri 20, Diyanet İşleri Türk İslam Birliği camileri ise 9 bombalı te..
Fatih Camisi'ne saldırı!
Almanya'nın Saksonya eyaletinin Dresden kentindeki Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Fatih Camisi'ne kim..
Almanya'da camiye çirkin saldırı!
IGMG Hagen Ulu Cami önündeki çöp bidonları ve kartonların ateşe verilmesi sonucu çıkan yangında camide maddi hasar oluşt..
İngiltere'de 5 camiye balyozla saldırı
İngiltere'nin Birmingham kentinde 5 camiye gece saatlerinde balyozla saldırı düzenlenirken, terörle mücadele ekipleri de..
Federal güvenliğin siber saldırıdan haberi varmış
Almanya'da Federal Güvenlik ve Bilgi Teknolojileri Dairesinin, siyasetçilerin ve tanınmış kişilerin kişisel bilgilerinin..
Almanya'daki siyasetçilere siber saldırı
Almanya'da aralarında Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier ve Başbakan Angela Merkel'in de bulunduğu yüzlerce siyasetçi..
İsveç'te camiye silahlı saldırı
İsveç'in Malmö kentindeki bir camiye silahlı saldırı düzenlendi.
Almanya'da cami vergisi tartışması
Almanya İslam Konseyi Başkanı Kesici, "Cami vergisi tartışmasını, ‘Müslümanları biraz daha kontrol edelim, geldikleri ül..
Camilerin saldırılara uğraması skandaldır
Almanya Yahudiler Merkez Konseyi Başkanı Schuster, Almanya'da camilere yönelik saldırıların arttığını belirterek, "Camil..
Türk kadına tramvayda saldırı
Almanya'nın Köln kentinde geçen hafta meydana gelen olayda, Hacer Uğurlu, işe gitmek için bindiği tramvayda bir kişi tar..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI